Uus EPTL liige – Lainisalo Industrial Painting

Uus EPTL liige – Lainisalo Industrial Painting

Plastiliiduga on liitunud detailide värvimisettevõte Lainisalo Industrial Painting OÜ. Firma pakub erinevaid tööstuslikke pinnatöötlusteenuseid, sealhulgas värvimist ning logistika- ja tootearenduslahendusi. Teenusevaliku ja kvaliteeditaseme osas jätkatakse tuntud Soome firma Lainisalo OY traditsioone, vt http://www.lainisalo.fi. Teenusepakkumist Eestis alustatakse k.a aprillikuus Tallinnas, Peterburi tee 66.

Järgnenb firma enesetutvustus:
Lainisalo alustas värvimise teenusega aastal 1990. Tänapäeval on ettevõttel mitu üksust Soomes, mis pakuvad suurepärast kvaliteeti, efektiivsust ja tarnekiirust. Mõned üksused töötavad kliendi ruumides, kuna kliendid on usaldanud osa enda protsessist Lainisalo hoolde.

Tallinna üksuses tegeletakse robotmärgvärvimisega, samuti on võimalik kasutada käsitsi värvimise kambreid. Tootmisruumide suurepärane ventilatsioon, puhtus ja vajalik õhuniiskus annab kõik eelised, et pakkuda tipptasemel pinnakvaliteeti. Robotliini läbilaskevõime võimaldab värvida ka suuremaid koguseid äärmiselt efektiivselt. Enda R&D labor leiab lahendusi ka keerulisematele kliendinõuetele.

Meie eesmärk on tekitada klientidele uusi võimalusi ja aidata luua lisaväärtust. Nii saavad meie kliendid pakkuda oma klientidele paremaid tooteid ja olla tänu Lainisalo poolt pakutud
lahendustele, oma klientide suhtes proaktiivsed.
pilt