ISCC PLUS-i tutvustav veebiseminar 21. veebruaril

ISCC PLUS-i tutvustav veebiseminar 21. veebruaril

Kuna EL on laiendamas ümbertöödeldud plasti kasutamisele kohustuslike määrade kehtestamist (ennekõike pakendite valdkonnas) ning EL turul hangetel osalemisel on järjest olulisem keskkonnaväidetele tõenduspõhisus, siis korraldab Plastiliit ISCC PLUS sertifikaati tutvustava veebiseminari.

ISCC PLUS sertifikaat võimaldab tõenduspõhiselt kasutada toodetes/pakendites ümbertöödeldud materjali, kas 100% või osaliselt, massibilansi põhimõttel. Tänaseks on rahvusvaheliselt rohkem kui 2400 ettevõtet oma tarneahelas rakendanud just ISCC PLUS-i, sealhulgas suurimad plasti- ja keemiatööstusettevõtted.

Eestis on ISCC peakontori poolt tunnustatud audiitorfirma NCS Estonia OÜ. Ettevõtte juhataja Renal Lastik on plastitööstuse spetsiifikast lähtuvalt tutvustamas ISCC PLUS sertifikaati ja nõudeid veebiseminaril teisipäeval, 21. veebruaril kell 13:00-14:30.

Esimese veebiseminari fookuses:

  • ISCC kui sertifitseerimisskeem (lühike tutvustus, kellele mõeldud ja kuidas plastitööstusega seotud);
  • sertifitseerimine ja auditeerimine (milline näeb välja sertifitseerimise ja auditeerimise protsess, ehk siis mida audiitor plastitööstuse puhul hindab ja kuidas seda tehakse);
  • küsimused ja vastused.

Osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine 17. veebruariks, aadressil: info@plast.ee, pärast mida edastatakse Teamsi kutse.